سفارش تبلیغ
صبا ویژن
نکته هایی از قرآن

بسم الله الرحمن الرحیم

 

دست کثیف تحجر و استعمار بار دیگر مصیبت بزرگی را رقم زد و مسلمانان و شیعیان را عزادار ساخت. اهانت و تخریب حرمین عسکریین علیهما السلام، که برای دومین بار در فاصله کوتاهی صورت گرفت، حاکی از عمق دشمنی مخالفین اسلام است؛ تردیدی نیست که این عمل با طراحی آمریکا و سائر اشغالگران و با تحریک صهیونیزم بوده است. برای همه آگاهان روشن است که وهابیت، که به اتفاق همه گروههای مسلمین، از اسلام خارجند و مولود کفر و یهود می‌باشد، هیچ فلسفه وجودی به جز مخالفت با اسلام و قرآن و ایجاد تفرقه میان مسلمین ندارد. این گروه نه تنها به دنبال هدم مظاهر مقدس شیعه، بلکه در صدد از بین بردن همه آثار و مقدسات اسلامی، از جمله مرقد نبی اکرم صلی الله علیه و آله و سلم است؛ و روزی قرآن و کعبه مقدسه را نشانه خواهند رفت. مع الاسف در حادثه قبل، دنیای اسلام واکنش اساسی نشان نداد و اگر دولتهای اسلامی و علمای گروههای مختلف از خود عکس العمل جدی نشان می‌دادند، امروز این مشرکان خبیث با مظاهر توحید چنین برخورد نمی‌کردند. باید همه مسلمانان و شیعیان ضمن حفظ وحدت و آرامش چاره‌ای اساسی برای حذف این مولود نامشروع یعنی وهابیت بنمایند.

همه می‌دانند ائمه طاهرین سلام الله علیهم اجمعین الگوی کامل توحید در میان انسانها و بشریتند و احترام به قبور آنان ریسمانی است محکم، برای تقرب به حق تبارک و تعالی و از مصادیق روشن «و من یعظم شعائر الله» است.

آمریکا روزی عده‌ای جاهل و عالم‌نما را مأمور تکفیر شیعه کرد و امروز به وسیله همان گروه دست به تخریب اماکن مقدسه زده است و به دنبال ایجاد جنگهای داخلی در کشورهای اسلامی است و این امری است که هوشیاری بیشتری را برای مسلمانان می‌طلبد. دشمنان اسلام و اهل بیت مطمئن باشند این حوادث، مسلمانان واقعی را در تعظیم و تکریم نسبت به اهل بیت مصمّم‌تر خواهد ساخت. ما از دولت محترم عراق مجدّانه خواستاریم که برای حفظ عتبات مقدسه اقدامی قاطع داشته باشد و از این مراکز که قلوب همه مسلمانان به آن توجه دارد، محافظت و مراقبت نماید.

این‌جانب این حادثه دلخراش را به محضر مقدس ولی الله الاعظم امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف تسلیت عرض می‌نمایم، و برای همه عاشقان و دلدادگان اهل‌بیت صبر و اجر از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم. • کلمات کلیدی : تحجر، استعمار
 • نوشته شده در  شنبه 86/3/26ساعت  5:43 عصر  توسط ح.خ.ف 
    نظرات دیگران()

  بنام خدا

  فعالیتهای‌ علمی‌ و فرهنگی آیت الله معرفت‌:


  آیة‌الله‌ محمدهادی‌ معرفت‌ در طول‌ عمر خود خدمات‌ علمی‌ و فرهنگی‌ بسیاری‌ را به‌ جامعة‌ شیعی‌ ارزانی‌ داشته‌ است‌. او در کربلا با گروهی‌ از فضلای‌ آن‌ دیار با سرپرستی‌ حجة‌الاسلام‌ والمسلمین‌ آقای‌ شهرستانی‌، مجله‌ای‌ را به‌ نام‌ «اجوبة‌المسائل‌ الدینیه‌» منتشر ساختند که‌ در آن‌ به‌ شبهات‌ گوناگونی‌ که‌ در گستره‌های‌ مختلف‌ دینی‌ مطرح‌ می‌شد، پاسخ‌ داده‌ می‌شد. ادامه مطلب...


 • کلمات کلیدی :
 • نوشته شده در  جمعه 85/10/29ساعت  11:24 عصر  توسط ح.خ.ف 
    نظرات دیگران()

     1   2   3      >

  لیست کل یادداشت های این وبلاگ
  انتقال به مکان جدید
  درسی از یک انقلاب
  [عناوین آرشیوشده]